Wiodący producent i dostawca artykułów higienicznych

Impeco to firma z wieloletnią tradycją na rynku higienicznym i owadobójczym. Jesteśmy producentem i importerem urządzeń higienicznych, lamp owadobójczych i przewijaków dla niemowląt. Na przestrzeni lat rozbudowaliśmy siatkę dystrybutorów na terenie całej Polski, dostarczamy również produkty do dystrybutorów w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Portugalii, Szwecji, Czech i Słowacji, Holandii, Austrii.

Oferujemy szeroki asortyment wyposażenia toalet publicznych – suszarki do rąk, dozowniki i podajniki (z plastiku ABS lub stali nierdzewnej), przewijaki dziecięce, odświeżacze powietrza, lampy owadobójcze, a także drobne wyposażenie publicznych łazienek np. szczotki toaletowe, poręcze dla niepełnosprawnych, kosze na śmieci, haczyki na odzież itd. Jeśli nie jesteś pewny, czego dokładnie potrzebujesz – zapytaj. Chętnie doradzimy i odpowiemy na każde pytanie. Posiadamy dużą wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów i chcemy się nią dzielić z naszymi klientami i partnerami.

Nasza misja

Z roku na rok, coraz więcej oferowanych przez nas urządzeń produkujemy w Polsce, wspierając lokalną przedsiębiorczość (fabryki, podwykonawcy, firmy dostarczające surowce), co wpływa dodatnio również na jakość oferowanych przez nas dozowników. Ponadto, oferujemy nawet 5 lat gwarancji na niektóre z naszych produktów.

W naszej ofercie produkty zgodne z wymaganiami legislacyjnymi REACH (ochrona środowiska), A.D.A. (produkty przystosowane dla osób niepełnosprawnych), WEEE (recykling), CE (bezpieczeństwo użytkowania, ochrona zdrowia i środowiska) i ROHS (zakaz używania w trakcie produkcji materiałów szkodliwych).

Produkujemy i dystrbuujemy

Marka Impeco ma wieloletnią tradycję na rynku urządzeń higienicznych i owadobójczych – zaczynaliśmy na rynku brytyjskim, później rozszerzając międzynarodową współpracę na pozostałe kraje Unii Europejskiej, Amerykę Północną, czy Azję.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dystrybutorów chętnych do nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu. Utrzymujemy duże stany magazynowe, aby móc zrealizować Wasze zamówienie w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Współpracujemy z większością obecnych w Polsce firm spedycyjnych.

Standardowo przy zamówieniach powyżej 1000 zł (towar mieszczący się w paczce do 30 kg) pokrywamy koszt dostawy. Przy zamówieniach paletowych koszt dostawy negocjowany jest indywidualnie.

Wszelkie pytania dotyczące profilu naszej działalności prosimy kierować na: office@impeco.pl.